O nas

Gekko Taxens Akademia to projekt szkoleniowy, którego celem jest przekazywanie wiedzy profesjonalistom z poszczególnych branż w przystępny i praktyczny sposób – tak, by lektura artykułów lub uczestnictwo w organizowanych przez nas szkoleniach rozwiązywało konkretne problemy, które napotykają przedsiębiorcy.

„Od wielu lat – jako Gekko Taxens – budujemy zespół ekspertów, dla których prawo i podatki nie mają tajemnic. Wierzymy, że wykorzystując nasze doświadczenie i umiejętności, będziemy w stanie regularnie dostarczać wiedzę – zarówno w formie różnego rodzaju publikacji, jak i szkoleń – która sprawi, że codzienna praca naszych Klientów będzie po prostu łatwiejsza”

Marta Szafarowska, Gekko Taxens Akademia

Oferta Gekko Taxens Akademia kierowana jest przede wszystkim do firm działających w branży motoryzacyjnej, leasingowej, farmaceutycznej i FMCG. Mimo szerokiego zakresu działalności, Klienci mogą liczyć na to, że korzystając z usług Gekko Taxens Akademia, uzyskają wsparcie ściśle dopasowane do specyfiki i wymagań, które obowiązują w danej branży.

Wśród wykładowców i ekspertów Gekko Taxens Akademia znajdują się m.in. Marta Szafarowska, Małgorzata Sobońska-Szylińska, Anna Ziemnicka-Milej, Bartosz Mazur, Łukasz Andruszkiewicz i Weronika Grzęda. Oprócz szkoleń organizowanych przez Gekko Taxens Akademia ekspertów firmy można spotkać – w roli prelegentów – na wielu branżowych konferencjach i szkoleniach, a także w projektach szkoleniowych realizowanych u Klientów.